Snow White, the Prince, and the Seven Dwarfs

از قدیم داستان شاهزاده و گدا.... فقیر و دارا .... پول دار و بی پول..... رایج بوده و وقتی بچه بودیم و از این قصه ها برامون می گفتند با تعجب به بزرگتر ها نگاه می کردیم و توی دلمون می گفتیم اینها داستانه.... باور نمی کردیم.....!!!

کمی که بزرگتر شدیم و عقلمون برای درک فیلم کمی می رسید ..... متوجه شدیم این حرفها توی داستانهای فیلم هم هست!!!.... چه فیلم هندی ...چه ایرانی ...و چه خارجی!!!

البته فیلمهای ایرانی و هندی بیشتر به پول و دارایی و .... این چیزها توجه می شد و وقتی یه پسر فقیر عاشق یه دختر پولدار و یا برعکس می شد ....خانواده ها شروع به مخالفت می کردند و ..... آخر سر هم همون جوانها وقتی موقع ازدواج بچه هاشون می شد خودشون مثل پیشینیان عمل می کردند.....!!! خوب اون هم مربوط به فیلمها بود و توی فیلم هر اتفاقی ممکنه پیش بیاد....

در زمان حال هم که خودمان به این مرحله رسیدیم .... باز هم قصه ادامه داره....!! نه فقط برای ازدواج و عاشق شدن...حتی برای مرگ و میر هم تفاوت ها دیده میشه !!

طی چند روز گذشته دوتا از همکاران ما در دو پست رییس و خدمتگزار هر کدام ؛ یکی از عزیزان خود را از دست دادند؛ که خدا روح هر دو را قرین رحمت خود نماید .... مراسم و خبر رسانی که از طرف اداره شد تفاوت از زمین تا آسمان بود......

حسابی دلم گرفت... آخه دیگه نه داستان شاهزاده و گدا بود و نه فیلم هندی... قصه ی واقعی دوتا همکار بود....

خوش به حال حیوانات عزیز که با تمام حیوان بودنشان تفاوت طبقاتی بین هم گروه خود ندارند

bambi12.jpg

[ ۱۳۸٦/٧/٢٥ ] [ ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ ] [ asheghe amire arab ]

[ نظرات () ]