خواب تو...

3732940-lg-copy.jpg

 دیشب توی جل جل بارون ... ؛ پای پیاده ...؛ در حالی که حتی چتری هم با خودم برنداشته یودم ...؛ بدون لباس گرم و مناسب ...؛ با عجله و تند تند داشتم می رفتم ...!!

نه از بارون ...؛ نه از تنهایی ..؛ نه از تاریکی ...؛ نه از آدمهای سواره و پیاده ...؛نه از لباس خیس ..؛ نه از ماشینها و... خلاصه از هیچ چیز ترس و نگرانی و واهمه ای نداشتم ...!!!

عجیب نیست ؟؟!! ... پس این رو هم بگم که این پیاده روی زیر بارون و بدون چتر ؛ توی یک جاده ی دراز و بی پایان و شلوغ و تاریک بود ...!!!

واقعا وحشتناکه مگه نه ..؟!

ولی من با لذت می رفتم و حتی هر از گاهی آبهای مو و لباسم رو می گرفتم تا سبکتر حرکت کنم ...!! ... آخه می دونستم که بالاخره در انتها به تو می رسم ...

ولی حیف که همه ی این ماجراها توی خواب بود ....

نمی دونم اگه بیدار بودم ؛ باز هم از این کارهای خطرناک می کردم ؟؟؟!!

خدا این خواب رو هم از ما نگیره که حداقل توی خواب با شجاعت در برابر خطرها قد علم کنیم و به دنبال دلمان بدویم ....!!!

هرچند تعبیرش رو خودم می دونم ولی باز توی خواب هم اگه فکر کنم که به تو برسم خودش خوبه ...!!!

/ 7 نظر / 7 بازدید
يارخوش

ميدونی من از اين ريسک ها کردم مي ارزه برو جلو خداکمکت ميکنه

آرامش

سلام قشنگ بود اما آدم که نميتونه همش توی رويا زندگی کنه بالاخره واقعيت هم مهمه نيست؟

يارخوش

گناه من شاید این بود که تمام رویاهام را ازکوچه های زندگی گرفتم و به آغوش او سپردم که ماندنی نبوداو فقط دلش به حالم سوخت آری گناه من شاید دل باختن به آن نگاه بود! برایش نوشتم به سراغم بیا

عسل

میشه یکم از خودتون برام بنویسید . می خوام بدونم زندگیتون چه جوریه که انقدر تو رویائید .

ال بانو

هر کس قهرمان زندگی خودشه.رویا هات را اگه باور کنی دگه رویا نیست یک روز نه چندان دور عین واقعیت میشه ما اگه با دوقیم.ما اگه روز به روز بسوی موفیت نزدیک می شویم بخاطر رویاهامونه. برای یریدن یک درخت کافیست زمان تیز کردن تبرت بیشتر از زمان بریدنش باشد. به جان توکه نباشد این جهان. یک بار دیگر خواهم امد. البته این بار با یک سبک کاملا خلاقانه وغافل گیرانه .نباشی. دیگر نه من نه تو . انقدر عشق را تجربه به درستی لمس کرده ام که تو که خوبست این دنیا بزرگ را می توانم سازمان دهی کنم به فراموشی. خوب انسانیم با قدرت های بی کران.تا ما را بگویند. اشرف مخلوقات. پس دیگر ما بقی حرف .تکرار روز ها و نشخواری بیش نیست.